| Ascunsã a întrebat:

Bună,Tpu.Deci..Am un coleg de clasa, cu care sincer îmi place să stau în banca.Prima oară a fost gen colegi,pe urma a început să mă atingă pe picior un fel de masaj si am început și eu

6 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Wtf

| Violleta2022 a răspuns:

Adica, voi va excitati in public?

| corbulalbrosu a răspuns:

Propune-i colegului tau sa iesiti la plimbari in parc si acolo pe o banca mai retrasa va veti putea desfasura in voie prin mangaieri si sarutari si chiar masaje mai perverse. big grin

| Ascunsã explică:

N-ați înțeles, mă.La ore plictisitoare când ne jucam ceva 'ne tachinam ' să zic așa
nu va gândiți la ce vreți voi.Nu îi fac nimic Doamne Ferește. Când câștigă îl ciupesc de picior si il mângâi circa 5 secunde.Am vrut mai clar doar să îmi spuneți dacă băieților le place sau nu asta.Doamne!

| Ion_Catalina_1999 a răspuns:

Buna, am inteles la ce te referi..si crede-ma ca baietilor le place.le place sa ii rasfatam asa..sa ii mangaiem si din cand in cand poti " din greseala " sa ajungi si mai sus si doar obseva i reactia.el face aceleasi lucruri? te mangaie si el?

| Emilian65 a răspuns:

Aceste atingeri care vi le faceti reciproc sunt primele semne ale unei relatii intre voi.