| bianca_8878 a întrebat:

deci am un pr de vreo sap si ceva.Pana acum trei zile ma suna si el, dupa nu ma mai sunat si am facut-o eu mai des, astazi nu am mai vorbit de loc. Oare ce credeti ca se intampla? sau ce trebuie sa fac?sad

5 răspunsuri:
| MrNimeni222 a răspuns:

Eu cred(cred!).(am zis ca cred, cred!)ca si gasit alta fata.(si am zis totusi cred!)happy...dar pentru tinesad

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

La mine sunt si 3 zile in care nu vorbesc deloc cu prietenul meu... Nu inseamna neaparat ca te-a lastat balta pentru alta. Poate n-a avut timp sa te sune sau sa-ti raspunda la mesaje/apeluri.

| prinsses a răspuns:

Buna Bianca, deci din cate am anteles el nu te mai suna, mai bine dai un mesaj si scrie-i frumos,, de ce nu te mai suna sau nu ati mai da nici un semn intreaba-l vrei sa terminam tot?,, si el daca tine cu adevart la tine si te vrea cu adevart fi sugura ca ati va raspunde sau te va suna. Daca nu ati va raspunde fi sigura ca nici macar nu il interseseaza de tine si nici nu la interesat, si alta data daca te va mai cauta nu ai mai raspunde nici tu,, Sper ca te, am ajutat bia. happy

| Elysssa a răspuns:

Nu prea ii pasa de tine! Da-l dracului si cauta altul mai bun! Nu sta intr-un singur baiat! Sa fii sigura ca daca o sa-l parasesti si o sa tina putin la tine,o sa se intoarca la tine,daca nu,inseamna ca nu-i pasa de tine si nu are rost sa iti mai pierzi timpul cu el.O saptamana e o nimica toata, o sa uiti repede de el, o sa vezi!winking

| R11 a răspuns:

Pai nul mai suna tu vreo doua zile si vezi cum sta treaba happy daca lar interesa persoana ta tear cauta sau ar face rost de un nr de tel sa te sunewinking crede-ma sunt si porci pe lumea astawinking nul mai baga in seama si apoi intreaba-l de ce nu tea mai sunat si vb raspicat cu el adica ferm, sa poti intelege si tu ceva din ce se intampla, ca din povesti ai de cazut mult straight face sad bafta