| Bianca78 a întrebat:

Buna TPU. Deci astăzi este a 2 oara când fac dragoste cu iubitul meu. Totul a decurs perfrct și frumos dar am o mica nelămurire. Iubitul meu înainte cu 10 de secunde de a-și da drumul el baga penisul în vaginul meu extrem de repede.
Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Majoritatea băieților grăbesc mișcările de du-te vino când se apropie orgasmul, ca să-l declanșeze.
Habar n-au ce pierd făcând astfel...

| Bianca78 explică (pentru mihai69):

Pai ce pierd făcând așa cum ai spus tu la final?

| mihai69 a răspuns (pentru Bianca78):

Pierd ocazia de a-ți oferi ție mai multă plăcere, dar și oportunitatea de a avea și ei un orgasm mult mai puternic și deplin.

| Bianca78 explică (pentru mihai69):

Mersi!

| mihai69 a răspuns (pentru Bianca78):

Cuplă!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrea un copil de la tine.

| RAY a răspuns:

Încearcă cu altul care nu face asta, simplu, lasă dragostea și basmele, pune ca cerință fără degete în vagin

| Violleta2022 a răspuns:

De prost evdient, fiindca asa a putut scapa 1 picatura de sperma care te poate lasa gravida.

| Catrice a răspuns:

A,stai nu erai băiat? Asa credeam din ultimele întrebărihee hee

| Bianca78 explică (pentru Catrice):

Nu. Ce pierd băieții făcând aia

| Sofer a răspuns:

Îl baga ca să isi dea drumul in tine laughing logic
Folosești vreo metoda contraceptiva?

| Green66 a răspuns:

Probabil are apucături de "iepuraș".

Răspuns utilizator avertizat