| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Deci, de revelion am fost la o prietena cu mai multi baieti si fete. Eu m-am indragostit de un baiat si i-am spus ei, ea fiind una dintre cele mai bune prietene ale mele. Si cand ne-am jucat adevar si provocare m-am uitat la ei si ii vad ca se saruta. Ea mi-a spus ca si ea a inceput sa tina la el, asa ca eu am intrat in 'actiune' punandu-ma la el in brate si razand cu el. El o iubeste pe ea adica ii trimite mesaje si chestii din astea, si sunt sigura ca sunt impreuna numai ca nu recunosc in public. Ce sa fac? crying Ma simt atat de singura pe lume. Cum ma indragostesc de un baiat ori e luat, ori e indragostit de o alta fata. Cum sa fac sa il uit? Sau daca nu cum o pot inlocui pe ea? Va rog ajutor, si nu vreau raspunsuri idioate. Funda happy!

Răspuns Câştigător
| Daiy a răspuns:

Da,stiu,e cea mai naspa faza atunci cand simti ca nimeni nu tine la tine.Nustiu cu ce sa te sfatuiesc dar totusi iti spun ca lumea asta e plina de baieti, stiu ca nu poti renunta la EL, dar gandeste`te ca o sa intalnesti baieti care chiar o sa tina la tine si o sa dea orice numai sa te tina odata in brate.:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| angelfromabove a răspuns:

Buna susinaer laughing pai mai intai daca vrei sa agati altul du-te la club daca esti prea mica pentru club.si chiar vrei baiatul ala incearca sa fiti prieteni si afla mai mult despre el si fata aia sau poti sa fii bune prietene si vezi si u cum o sa mearga dar sa nu te razbunilaughing daca vrei altul cautal prin cartier, si inca o data daca nu mai vrei pe nimeni si vrei sa-l uiti asculta muzica sau citesete ceva. bafta, sper ca te-am ajutat cumva si sa-mi dai detalli pup

| MaTrIx8378 a răspuns:

Contacteaza-ma laughing

| Issaa a răspuns:

Pai incearca sa iesi din casa, sa te plimbi prin parc cu prietenii [ sigur ai macar o prietena ] mergi pe la Mall, in centru si crede-ma ca asa o sa cunosti pe cineva, dar nu astepta sa vina ei la tine, poate pare dificil dar incearca sa te bagi in seama si de acea "prietena" poti sa uiti pentru ca gestul ei nu a fost frumos deloc deci uita de ea.

Sper ca te-am ajutat kiss