| loghipop a întrebat:

Buna TPU deci eprima intrebare pe care o pun dar vreau sa stiu cum pot sa ma combin cu un baiat caremi place dar si lui ii place de mine da nu o arata va rog sa ma ajutati FUNDA

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apropiete de el si ii spui buna ce faci si incepi incet incet sa ii dai de inteles ca vrei sa fi cu el pana zice si el ca accepta sa fie cu tine.

| Catti a răspuns:

Il intrebi pur si simplu daca esti asa sigura ca ii place de tine big grin

Bafta tonguelove struck

| LauraMarshall a răspuns:

Daca sunteti momentan prieteni e ok.In caz ca esti mai tupeista si curajoasa poti prelua tu initiativa de ai spune ce simti pentru. el.In general baietii sunt mai trufasi si orgoliosi din aceasta cauza nu arata ca te place.Sau poate ca este doar timid si nu stie ce simti tu pentru. el si din frica sa nu il refuzi nu are curajul sa te abordeze!

| Loredana_7953 a răspuns:

Daca nu i-ai aratat ca-l placi, fa acest lucru! Si fa tu primul pas intr-o eventuala relatie! Succes!