| CherryGirl67 a întrebat:

Buna TPUhappy
Deci eu am messenger 9 si vreau sa-mi instalez messenger 10.
Daca instalez messenger 10 mi se sterg arhivele?big grin

P. S. Am si multi messu

dau fundalove struck

sca categoriabatting eyelashes

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa nu ai probleme cu arhivele din messenger deschide Yahoo Messenger si ->clik pe Help->clik pe ''Check for updates''->asa iti instalezi ultima versiune fara sa-ti afecteze arhivele. Bafta!

| Ionica9119 a răspuns:

Ori faci cum a zis neluL, ori intri in C:/Program Files/Yahoo/Messenger/Profiles/ [sau unde il ai tu instalat] si acolo ar trebui sa ai un folder care are ca nume id'ul tau. Copiezi acel folder undeva si dupa poti reinstala linistit messenger'ul. Dupa ce la'i reinstalat, urmezi aceeasi cale ca sa pui arhiva inapoi.
Succes!

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Nu nu ti se sterge ca eu am mess si 9 si 10. te pup

| ZEU93 a răspuns:

Cand iti instalezi messul evoluat, cand intri te intreaba daca doresti sa treci arhiva pe noul mess tongue