| VanessaVaneeXo a întrebat:

Deci: fostul meu prieten ma tot evita si ma ignora. Ieri cand stateam la scoala la "careu" era si clasa mea si clasa lui. Si cand m-am uitat la el am observat ca ma privea ingandurat si parca ii parea rau de ce a facut [cine a citit ultima mea intrebare stie despre chestia cu relatia pe facebook, cine nu a citit va rog sa faceti asta pentru ca s-ar putea sa ma ajutati mai mult, multumesc anticipat happy ]. Si inca ceva: azi eram pe holul scolii, iar el a iesit din clasa si probabil ca vroia sa se duca undeva dar cand m-a vazut s-a intors repede inapoi.
In fine. Intrebarea e: de ce ma tot evita? Adica ce am facut?
P.s: nu ne-am certat din cauza lui sau a mea, pur si simplu am fost constienti ca relatie nu mai merge si am pus punct!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AdrianIonut100 a răspuns:

Poate ca inca te place si vrea sa va impacati dar se fereste si nu stie cum sa-ti spuna.
Multi baieti dupa ce sunt parasiti de prietene nu mai vor sa auda sau sa vorbeasca cu acestea. Poate asa e si el.
Tu doar fal sa inteleaga ca nu mai vrei sa fiti iubiti ci doar prieteni.
Bafta!winking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu el, te evita pentru ca nu vrea sa vorbeasca cu tine din cauza unui motiv stiut numai de el

| Cristiann25 a răspuns:

Cu siguranta inca te place si ii e naspa sa treaca pe langa tine gandindu-se ca nu mai vorbiti! Daca il mai iubesti il poti aborda pe mess sau facebook si sa vorbiti din nou! Te pup!

| DaRaspund a răspuns:

Pai poate inca te place!

| Loreley07 a răspuns:

Vorbeste clar cu el.

| chiftelutza a răspuns:

Te mai place si inceraca sa te evite pentru a nu "cadea prada iubirii" daca intelegi ce vreau sa iti psun. nu vrea sa mai aiba o relatie, dar cand te vede nu se poate abtine. eu zic ca asta e happy