| TheDeutz199 a întrebat:

Deci, imi place de un baiat, cu vreo 2 ani mai mare decat mine, si mereu cand ne vedem, se uita la mine, si eu ma fac ca nici macar nu-i dau atentie.La focul lu' Sumedru, am facut hora in curtea scolii, si am stat langa el, si voia o fata sa intre intre noi doi si el, printr-un gest neexplicabil, nu a lasat-o.Ma tinea strans de manarolling on the floor. Si am stat langa el de vreo 2 ori. Sunt sanse sa ma placa?(Am observat ca vine mai mereu pe la mine pe la clasa in pauze)

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Exista o sansa f mare sa te placahappy. daca si tie iti place de el numai il ignora zambestei si tuh si arata-i k si tie iti place de el.

| ynna93 a răspuns:

Pai din ce povestesti tu eu cred ca te place.fa`i si tu ochi dulci. poate asteapta sa vada daca il placi si tu si daca o sa`si dea seama de asta o sa faca primul pas.mult succes.

| TheDeutz199 explică:

Am uitat sa va spun, la dansuri (el merge la dansuri cu mine, doar ca in alta grupa) el se uita la mine si venea inspre mine, dar dintr-o data, cineva l-a bagat in vorba si s-a oprit si se uita la mine si eu la el

| Marialy a răspuns (pentru TheDeutz199):

Despre cine e vorba? ce clasa 8A, B, C, sau D? Apropo incepem dansurile pe 21 nu?

| TheDeutz199 explică (pentru Marialy):

Nu stiu si nu stiu

| IoanaMra a răspuns:

Da, te place sau doar te simpatizeaza. tongue Da'i si tu putina atentie...tongue Ce frumos e sentimentu asta :-