| Vanesituca a întrebat:

Buna TPU deci imi place de un baiat de 3 ani si de revel impinesc 3 imi pare rau ca mi-am pierdut 3 ani din viata si vreau sa stiu si eu niste statusuri va roog mult de totUn status gen ca imi pare rau credeam ca esti altefel team iubit tineam la tine pe temele astea as vrea va implorr dau fundittta vreau multe va rog:-(

4 răspunsuri:
| Vanesituca explică:

Vanesa_08_girl :*(:* nu face parte din idlaughing)

| Arianaaa33 a răspuns:

Pff.Trist sigh uite niste statusuri :
"E constienta ca vrea sa''l vada, ca vrea o dovada.'Pai fatga esti beata? El e departe, deci las'o balta"!

"Si trebuie sa intelegi ca pentu el esti doar o simpla fata! Mai mult de atat nu vei fi niciodata "

"Imi spui mereu ca nu prea iti dau importantsa.fara ca tu sa vezi cum imi cad lacrimi pe fatasad"

"I-ai zis ca daca vei pleca departe cu siguranta o vei uita! Acum ce ai? raised eyebrows Ti-e greu fara ea? Obisnuieste-te! :*"

"Si ma detest ca am atatea sa iti spun si nu gasesc, cuvinte prin care sa te fac sa intelegi, ca sufletul nu stie reguli sau legi!sad"

"Nu merita sa plangiwinking Poate ai sa regreti dupawinkingUneori trebuie doar sa suferi in tacere "
"Nu stiu ce respecti tu, eu respect alt nivel, nu oamenii care`n momente grele isi dau refresh la caracter oh go on".

Sunt mai multe. daca vrei lasa.mi idul tau si ti le las pe mess. alegi tu :*ceau!>big grin

| Vanesituca explică (pentru Arianaaa33):

Vanesa_08_girl

| Vanesituca explică (pentru Arianaaa33):

Vanesa_08_girl :*