| fancullo a întrebat:

deci iubitul meu asculta ft mult melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=vOmSLfKtaBc si mie nu imi place, voi ce parere aveti? (scuze de categorie) :(

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Pai si ce treaba ai tu? Ca doar nu ti-o face ca si dedicatie, de dragoste...
Poate nici lui nu-i plac toate melodiile pe care le asculti tu.
Melodia nu e iesita din comun, e ok fata de altele.
Ai putea sa o suporti, macar asa pentru el.

| fancullo explică (pentru h3r):

Il asculta zi si noapte, ca sonerie pe mob tot melodia asta e, e obsedat de Asta cica Tyana, si eu il iubesc mult.dar melotia chiar e nasoala rau...cum dracu sa fac sa scap de ea ca ma scoate din serite! O urasc!

| h3r a răspuns (pentru fancullo):

Pai doar nu esti zi si noapte cu el?
Incearca sa vorbesti cu el, sa o schimbe ca si sonerie, ia-l cu frumosul. E posibil sa reusesti.

9 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

E nasoală melodia.
Oricum se va plictisi de ea.:]

| Numero1 a răspuns:

Chiar te intereseaza parerea noastra, eu unul cred ca este o melodie absolut normala ba chiar banala ca toate celelalte melodii disco, dance, instrumentale.

| DianaDiia a răspuns:

E ok melodia.
da' spune-i ca nu-ti place. se va supara putin, presupun, da' poti sa-l impaci, sunt sigura de asta.

| alinutzapissy a răspuns:

Sincer nu prea imi placebig grin

| nikoleta12 a răspuns:

Doamne

| NiKyDutza a răspuns:

E chiar Foarte nasoala nu stiu cum poate asculta asa ceva si cum e inbracat ala parca e un Gay

| misticboyy a răspuns:

E trasa de par melodia asta...