| DependentaDeVise a întrebat:

Deci...M-am despartit de un baiat pentru ca ma enerva foarte mult si in ifecare zi ne certam.
El ma tot innebuneste sa ne impacam(cred ca ne-am despartit pana acum de vreo 10 ori si neam tot impacatlaughing)... Zice ca ma iubeste can u poate sa ma uite dar acum sunt cu alt baiat iar azi cand am vb cu fostul am simtit un gol in suflet...ce sa fac?

7 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Conteaza.Nu ai mentionat daca il iubesti pe cel care esti intro relatie cu el in prezent.Fa ce iti spune inima si sufletul tau poate se va impaca.

| lili23 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu il mai asculti, nu faci altceva decat sa iti toci nervii. Din momentul in care a inceput sa faca fite si tu le-ai suportat si ai trecut cu vedera ba una ba alta, s-a zis cu respectul reciproc.
Bafta!

| pisicutablue a răspuns:

Fa ceti spune inima eu zic sa mai inceri odata cu fostul daca nu simti nimci pentru actualul si daca nu merge nici acum inseamna ca chiar nu e pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce simti. Pe cine iubesti? Dupa asta trebuie sa te ghidezi. Bafta!

| DV a răspuns:

Inseamna ca tu il iubesti cu adevarat pe el si daca nu... ignora-l

| LookingForU a răspuns:

Salut! Poi, ai putea sa ii spui fostului ca nu mai vrei sa fi cu el deloc si ca te-ai plictisit sa ii ierti toate greselile (sincer am patit-o si eu exact la fel ca si tine tongue laughing ) daca nu merge, ai putea sa ii mai spui ca ceea ce face el, nu e dragoste daca tot va despartiti si iar va impacati.
Golul din suflet e din cauza ca totusi ai vrea sa te impaci cu el, chiar daca te enerveaza. Ai pe altul si duci dorul lui, de asta te simti asa. Dar dupa ce scapi de unu din ei o sa treaca tot.
Sper ca te-am ajutat :*

| horatiu1989 a răspuns:

Da-cal ibesti mai mult ca si pe actualul inpacativa :d