| twopeist15 a întrebat:

Deci ma inteleg bine cu o fata cu care vb destul de mult pe fb si mess...In zilele de scoala mergem in fiecare dimineata ma cheama sa merg cu ea si cu mai o prietena de a ei la un ceai/cafea...si cand ies de la scoala ma cheama ma cheama cu ea sa merg prin oras si faze deaste. oare credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Pai pentru a-ti da seama daca te place exista 2 modalitatiwinking :
1) O intrebi!
2) Esti atent la cum se poarta cu tine, la cum te priveste, la cum iti vorbeste si toate alea puppy dog eyes.
Apropie-te de ea si afla daca simte ceva!:**

| twopeist15 explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Se poarta dragut cu mine..si uneori mai zicea ca de ce nu o mai sun..ca am uitat-o si faze de genu...

3 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Pai pentru a-ti da seama daca te place exista 2 modalitatiwinking :
1) O imntrevbi!
2) Esti atent la cum se poarta cu tine, la cum te priveste, la cum iti vorbeste si toate alea puppy dog eyes.
Apropie-te de ea si afla daca simte ceva!:**

| Casian_Mengher_2000 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic depinde