| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Buna TPU deci sunt cu un baiat, iar lui cum i-a placut si de vara mea a fost si cu ea.Insa eu cand sa ma intalnesc cu el l-am vazut cand se saruta cu vara mea. El mi-a spus ca inca lui vara mea ii mai place de el si ca la sarutat fortat de obicei il recunosc cand minte ce credeti ar trebui sa ma despart de el?

Răspuns Câştigător
| GivingUp a răspuns:

BUNA!happy
Nu stiu ce sa zic... poate te minte sau poate spune adevarul...ar trebui sa fii si tu mai vicleana si sa il "spionezi" ca sa iti dai seama.
De exemplu: stabiliti o ora de intalnire si un loc dar tu te duci acolo cu ceva timp mai devreme ca sa vezi daca intr-adevar minte sau nu daca continua tot asa inseamna ca te minte si ar trebui sa te desparti de el ca eu nu prea cred ca ea l-ar fi sarutat fortat ca daca era adevarat el s-ar fi impotrivit si asta e in firea baietilor cand stiu ca sunt deja cu o fata si o iubesc. Sper ca te-am putut ajuta succes! funda?big grin:X:X:X

2 răspunsuri:
| Camelutsaa a răspuns:

Buna >; d< Sincer, sfatul meu ar fi sa nu-l scapi din ochi :d
Ai grija cum se comporta, daca se uita dupa verisoara ta sau dupa alte fete, cum te trateaza. etc.
Depinde de cat timp sunteti impreuna. Ar trebuie sa te asiguri ca lui nu ii mai place de verisoara ta si ca nici verisoarei tale de el.
Nu cred ca asta este un motiv. Daca cineva nu vrea sa fie sarutat, nu este sarutat.
El te place? Daca da, discutati si intreaba-l pe cine prefera.
Sper ca ti-am fost de folos :d
Until then, take care peace sign

greece12
| greece12 a răspuns:

Si,de ce n-o intrebi direct pe vara ta care e adevarul?
Poate si ei ii toarna niste minciuni cat capul lui!
Afla adevarul,e posibil sa va joace pe amandoua si voi sa nu va dati seama!
Oricum,niciodata nu mi-au placut incurcaturile de genul asta.
Cand omul nu e hotarat si e cu fundul in doua luntri, prefer sa dispar eu, si-l las sa-si faca damblaua.
Lui o sa-i para rau.Atat.
Nu alerga dupa baieti,niciodata.
Iti pierzi bunul renume de pomana, iar la coltul strazii ai putea sa gasesti altul, e plin locul!