| Andreeayag543 a întrebat:

deci va rog sa imi spuneti daca stiti, am o problema, eu si iubitul meu ne dorim un copil pana mea, el ejaculeaza de mult timp in mine si totusi ăla micu nu vrea sa vina, nu raman insarcinata, oare nu suntem compatibili? Si de ce?

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Ați fost la doctor amândoi?
Degeaba ejaculează apă chioară în tine, nu vei rămâne gravidă!
Adică, are spermă, dar e goală, nu are spermatozoizi suficienți și sănătoși!
Ce stil de viață, alimentar aveți?
Doar niște analize medicale pentru a depista cine e infertil vă poate ajuta a avea copii!
Sănătate și succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Motivul vi-l poate spune doar un medic, dupa ce va face investigatii medicale.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vă faceți amândoi niște teste de fertilitate, să vedeți dacă unul din voi aveți vreo problemă.

| Plato a răspuns:

La un... doctor, v-ati gandit? Niste analize, probe, ceva? Ca pot fi multe motive, n-are cineva cum sa-ti spuna de aici.
Poate fi unul dintre voi infertil.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Inainte de a face copii, trebuie sa mergeti la doctor. Sa vedeti daca sunteti fertili si daca aveti vreo boala, care s-ar putea transmite fatului.

| GouDidodino a răspuns:

Ia niste vitamine, gen Femibion 1, ***. calculează zilele fertile si dai sa mearga

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Pentru raspunsul la intrebarile tale trebuie sa consulti un medic ginecolog, numai dupa ce va face doctorul un control amanuntit amandurora veti putea afla si cauza problemei.