| Anayd_7647 a întrebat:

Doi baieti ma plac foarte mult. Eu am fost cu unul dintre ei acum un an si inca il mai plac, dar cu celalalt nu am avut nici o legatura. Pe care dintre cei doi baiti sa il aleg?

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Pai prima data trebuie sa te gandesti la cel cu care ai fost (pentru ca il cunosti) si sa iti dai seama daca mai merita sa fiti impreuna, daca da atunci nu are rost sa te arunci in necunoscut...in caz ca nu, atunci mai bine incerci ceva nou pentru ca cel vechi oricum il stiihappy

| Angelofdemon a răspuns:

Tu sti ce a fost atunci in relatia tahappy daca tii la acel baiat fa ce iti spune sufletulwinking

| simona223 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti la personalitate, aspect si gndeste-te bine care te marita cu adevarat