| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, dupa ce mi s-a terminat menstruatia am facut sex protejat, acum cateva zile cand era pe cale sa mi se termine ovulatia am facut sex neprotejat (acum doua zile) si simt nevoia de a ma urina mai des decat de obicei insa dinainte de a o face neprotejat. Totusi aseara m-am alarmat putin pentru ca au inceput sa simt un mic discofonfort la sani in zona extrema in lateral. Sunt insarcinata? este ceva normal?
Tin sa Menționez ca nu am un cilcu regulat si ca nu mi s-a intamplat sa ma doara sanii atat de devreme, mai sunt 10 zile pana la venirea menstruației(teoretic vorbind fiindca nu am un cilcu menstrual regulat)

1 răspuns:
| IarsiIar a răspuns:

Invata cantece de leagan!