| Bubble_7651 a întrebat:

Buna TPU:* Dupa cum toti ati observation, burlacul nostru o iubeste sincere pe Anne, iar sentimentul e reciproc.imi pare rau ca Anne a ales sa plece Dar toata lumea de pe Facebook spune ca in final, Edward nu le va alege pe niciuna...ci o va aduce inapoi pe Anne. voi ce credeti?:*

2 răspunsuri:
| Deyutza1997 a răspuns:

Sper ca asa va fi...Anne este cea mai potrivita pentru Edwardlove struck

| babyblue a răspuns:

Orice e posibil...Mie nu mi se par cele care au ramas asa de frumoase, de reusite. Mai este Cezara, care este frumoasa, dar pe interes.http://www.cancan.ro/......84734.html
Oricum ii vad pe Edward si pe Ana Maria(ca asa se numeste) impreuna, desi gestul fetei a fost de lasitate.