| aurelgabriel a întrebat:

Bună TPU!
E adevarat ca femeile cand au relatii intime cu partenerul fac oral sau e doar o legenda? Ele o i-au sus? Chiar e adevarat?

Vreau raspuns serios!
Dau FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Tu crezi ca se poate generaliza asta? Cele mai multe persoane, desigur ca fac asta, dar nu toate. Oricum, ce ti se pare asa iesit din comun sexul oral?

| hahahahehehe a răspuns:

Si fosta mea imi facea oral, dar asta trebuie sa fie reciproc, si tu trebuie sa-i faci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unele fac, altele nu. Fiecare cuplu face ce vrea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niste intrebari indiscrete ai si nu iti va spune nimeni ce face in pat. Axeaza te pe carte lasa prostiile oral si alte rahaturi, ce varsta ai?