| Izomer a întrebat:

Buna TPUhappy e bine sa ai un prieten (iubit) la 13 ani? happy
adica. doar sa vb,. sa am pe cineva aproape happy nu e vorba de saruturi, contac sexual etc.

a si.
sunt cam timida happy datim niste sfaturi happy e cu un an mai mare decat mine.

2 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Da... e ca si acum ar fi amic...nu cred ca este vre'o problema, dar ai grija sa fie un baiat care stie ce vrei si care poate sa te asculte!

| TrustStyle a răspuns:

Poti, merge, dar trebuie sa il iubesti cu adevarat si el pe tine!
nu trebuie sa fii timida, dragostea invinge timiditatealove struck, invita-l la un suc(el ar trebui sa o faca)si fii tu insuti!
funDoi?:-s