| denisFlafi a întrebat:

e o situatie extrem de grea pentru mine deci fara batjocore
sunt intr-o situatie in care ma plac 4 fete pentru fiecare simt ceva
una este alexandra am fost cu ea jumatate de an dar neam desp si am ramas prieteni
a doua este geo sunt topit dupa ea si ea a zis ca pot sa o conving sa fiu cu ea
a treia este o fata de a 9 care este foarte sexy si m-am prietenit cu ea repede si neam placut reciproc din prima
si a patra e anca o fata extrem de draguta cu care sunt in cl ma place si eu o plac
va rog spunenti pe care sa o aleg
ca nu mai potcrying

Răspuns Câştigător
| MissCupcake_7313 a răspuns:

Pai ...ar fi un exercitiu de imaginatie, gandeste-te la un scenariu, spre exemplu tu cu fiecare fata imparte la plimbare si daca cu prima ai sentimantul ca ceva lipseste inseamna ca ca trebuie sa alegi pe una din celelalte trei si asa mai departe.Ori varianta 2...niciunahappy
Norocwinking

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denisFlafi explică:

Phantom nefolositor l-)
alt cineva?

| mary_6463 a răspuns:

De ce te-sai despartit cu prima si pe urma iti dau raspuns

| BoBoMuSic a răspuns:

Anca sau geo renunta la cea de 9 ani.e prea mica, si alexandra las'o asa fiti prieteni atat sigur nu vreti sa va mai certati odata.bafta sper ca te'am ajutat

| Fllorrycyka a răspuns:

Cea la care tii mai mult...pentru ca asa e cel mai bine.

| NICUnoscut a răspuns:

Iti dai seama ca nu putem alege noi in locul tau, totul depinde numai de tine.Gandeste-te de ce ai alege-o pe fiecare, care sunt motivele care te fac sa vrei sa fii cu una din ele si atunci o sa-ti dai seama singur care ar fi mai potrivita.

| Denyuzzu a răspuns:

Hmmm... Grea decizie. Toate par a fi irezistibile. Dar nu iti pot spune eu pe care sa o alegi. Cred ca trebuie sa ta gandesti foarte bine pe cine placi cel mai mult. A da si daca totusi o sa o alegi pe una dintre ele trebuie sa vorbesti si cu celelalte sa nu se supere pe tine daca te vad de mana pe strada cu norocoasa.winking Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes!winking

| denisFlafi explică:

Mary m-am desp de ea pentru ca nu ma mai baga in seama dar dupa a inceput cu linguseala

| denisFlafi explică:

App eu am 13 si sunt a 7

| anonimus20 a răspuns:

Laso pa alexandra, fata de a 9 e mai mare cu 2 ani iese si ea, dar raman cele doua. Depinde acum e doar alegerea ta. Mult noroc!

| anonimussssssss a răspuns:

Pai ba daca nici una nu se cunosc intre ele punete cu toate.ori toate ori niciuna

| elasexygagica a răspuns:

Fa sex in grup ce e asa greu love struck sunt sigura ca nu vor refuzabatting eyelashes love struck

| CriiSTiina a răspuns:

Eu as incerca cu Geo, apoi daca nu as putea sa o conving pe Geo as alege`o pe Alxandra. Fata de a 9a este mai mare si fetele astea rar duc deva mai de durata cu un baiat mai micut iar relatiile intre colegi dupa parerea si din propria experientza nu merg niciodata, dar inaintea fetei de a 9a as alege colega tongue! Dar prima ar fi Geo!

| micky22 a răspuns:

Pe mine big grinbig grin

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Las-o pe Alexandra pentru ca din moment ce v-ati despartit pentru ca nu te mai baga in seama o sa te lase cu ochii in soare si a doua oara.cea de a9a las-o ca e prea mare si nu o a mearga. mai raman geo si anca. cred ca ar rezista mai mult relatia cu anca pentru ca va veti vedea un fiecare zi la scoala si nu v-a interveni monotonia

Succes!

| HushHush27 a răspuns:

Mai...aici e vorba de ceea ce simti uh. eu zic sa stai sa te gandesti muult si bine la fiecare in parte sa vezi pe care o iubesti tu ca daca una-i sexy si alta-i nu stiu cum nu inseamna ca gata, ai gasiu femeia vietii tale.Bafta...

| pauula a răspuns:

Vai de capul meu.Du-te culca-te si viseaza-le in continuare pe toateyawn

| Ynna_7289 a răspuns:

O intrebare am si eu pentru tine.thinking
Tu cum crezi ca s-ar simti celelalte 3 daca ai alege-o pe a patra?
Fetele nu sunt papushi.
Si ceea ce simti tu nu e iubire ci atractie fizica oh go on tongue
Dar daca ar fi sa o alegi pe una aceea ar fi Anca dar gandeste-te bine.
Nu noi ar trebui sa alegem pentru tine ci tu singur.Tu stii ce simti pentru cele 4 nu noi :p
Bafta!