| KissArt a întrebat:

Bună TPU!
E primul meu sărut..Cum sa fac, ca partenerul meu sa nu-si dea seama ca e primul sarut?
Chiar nu vreau asta ..La voi cum a fost primul sarut?

5 răspunsuri:
| Elly7890 a răspuns:

A fost foarte frumos chiar daca nu iubeam acea persoana si era primul meu preten.a fost intr-un foisor in parc iarna!

| Zadie a răspuns:

De ce ti-e greu sa recunoasti fata de prietenul tau ca n-ai mai sarutat niciodata?! Spune-i asta si el va sti cum sa te ia sau daca nu ...cauta niste filmulete pe youtube sa vezi "cum se face". Bafta!

| gfghn a răspuns:

Relax! "aproape" totii au avut primul sarut si au trecut peste si dupa a urmat al 2 3 4 5... - etc. sarut. Poate nu asi va da seama poate va crede ca esti doar emotionata si gata. Eu cred ca nu asi va da seama pentru ca fiecare persoana saruta diferit asa ca ...lasa totul in seama lui e foarte simplu. Nici tu nu ati vei da seama ca a fost primul sarut! Pa pa

| Zadie a răspuns:

De ce ti-e greu sa recunoasti fata de prietenul tau ca n-ai mai sarutat niciodata?! Spune-i asta si el va sti cum sa te ia sau daca nu ...Cauta niste filmulete pe youtube sa vezi "cum se face". Bafta!

| Sw33tYuly a răspuns:

Buna! Trebuie sa nu te mai gandesti ca poate nu o sa iasa bine si ar fi bine sa il lasi pe el sa faca primul pas oricum si daca nu o sa iasa ata de bine o sa va amuzati amandoi. Asa ca sfatul meu este sa fi cat mai relaxata atuncihappy fundita:*