| KissArt a întrebat:

Bună TPU!

E primul meu sărut..Cum sa fac, ca partenerul meu sa nu-si dea seama ca e primul sarut?

Chiar nu vreau asta ..La voi cum a fost primul sarut?

4 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Cum sa fie? stangaci, cu emotii insa PERFECT in felul lui. Eu -am zis inainte ca nu stiu sa sarut laughing

Daca nu vrei sa stie incearca sa pari sigura pe tine in timpul actului chiar daca nu stii cu se mananca... lasa-te condus de el, oricum nu e asa greu vine de la sine happy

succes

| sebysebyca a răspuns:

Cutremurator! eram la mormantare la bunicul si toata lumea il saruta de ramas bun! eu nu am putut ca avea vata in nas si gura era legata!

| neutrino a răspuns:

De ce e o rusine ca este primul sarut?

Presupun ca e o mare rusine ca nu esti experta in sex?

| Differentx13 a răspuns:

Hei happy.
Lasă totul să vină de la sinewinking.
Succes.