| KissArt a întrebat:

Bună TPU!

E primul meu sărut..Cum sa fac, ca partenerul meu sa nu-si dea seama ca e primul sarut?

Chiar nu vreau asta ..La voi cum a fost primul sarut?

7 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

(: first kiss ohh parca acum imi amintesc cum dorea sa ma manince c*rva aia laughing,,, mda era un gen de prostituata,, e putin cam absurd PS: nici nu-mi placea de ea. wathever nu cred ca te intereseaza. Cit despre cazul tau nu trebuie sa te alarmezi el te va saruta (mereu daca are experienta) trebuie doar sa te joci cu limba si sa intorci capul la vreo 30 de grade happy GOOD LUCK

| irrumator30 a răspuns:

Am lasat sa treaca totul de la sine, si a fost grozav.

O saruti usor pe buze initial, cu gura inchisa, apoi tot mai apasat, progresiv, deschizand putin cate putin gura, si la final vine adevaratul sarut.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Al meu a fost jenant cryingnu cred ca ai cum sa faci ca sa nu isi dea seama, cel mai bine ar fi sa ii spui si astfel poate va avea mai multa rabdare cu tine.dar daca face el prima miscare s-ar putea sa scapi big grin baftawinking

| sniper2998 a răspuns:

Oh... mi-ai adus aminte laughing a fost ok, foarte ok, dar sincer nu asi fii vrut ca la 11 ani sa am primul sarutlaughing acum stau si ma gandesc... "ce *** puteam eu face la 11 ani?" fa exercitii cardio si nu te forta. va iesi nasol

| StefanXy a răspuns:

Pai nu e chiar asa de greu.Primu sarut la mine a fost normal ca si cum n-ar fi fost prima data laughing adica cel putin dupa mi-a zis fata pe mes ca ea nu ma crede cand i-am spus ca e primul cica sarut prea bine laughing

| nuamnume70 a răspuns:

Nu exista un prim sarut perfect. Imita ce face partenerul tau si nu te grabi. Daca tii la el o sa intre in ecuatie si niste emotii. Succes :*

| Gabriell00 a răspuns:

Deci primul meu sarut a fost odata de Craciun ...si mie mi-a spus ca sarut bine. apoi mai a venit un sarut din partea la alta fata pentru ca era curioasa cum sarut!
Sfat: Pai baiatului nu cred ca iar pasa daca e primul sarut! deci bafta la mai multe saruturi! daca te paraseste el atunci hai la mine rolling on the floor!