| vreausaintreb a întrebat:

:*Eram aseara cu prietenii si dintr-o data un baiat care ma place m-a luat de mana si m-a dus intr-un loc unde eram doar noi doi.a inceput sa imi spuna ca ma iubeste si m-a luat in brate incercand sa ma sarute. apoi pe la vreo 2 noaptea imi da mesaj ca ma place si ca vrea sa fim impreuna.problema este ca am vazut niste mesaje cu cateva zile inainte pe telefonul celei mai bune prietene de la el in care-i cerea sa fie cu el. eu am 16 ani si el 19. de aseara imi tot trimite mesaje intruna si imi zice ca in seara asta cand ne vom vedea sa mergem intr-un loc doar noi amandoi sa vb. ce sa fac? ...ms de sfaturi..nu am nevoie de rasp tampite.

Răspuns Câştigător
| iloveblackdiamond a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa cedezi asa usor in fata unui "te iubesc" da desigur, exista si dragoste care se aprinde mai repede si dragoste care se creeaza in timp cu rabdare si respect! Are 19 ani e dornic sa cunoasca cat mai multe fete sa experimenteze lucruri(daca ma intelegi), sau poate chiar te place...dar nu te arunca asa usor in bratele lui, fi ferma pe pozitie, arata-i ca tu meriti sa fii respectata nu tratata ca pe "oricare alta" pentru ca tu esti speciala! Intalneste-te cu el discuta, dar merge-ti intr-un loc public demn de o "prima intalnire"! Vezi tu, mai anunta-ne si mult succes!

| vreausaintreb explică (pentru iloveblackdiamond):

Pai el se tine mai demult de mine cu sms-urile si i-am spus ca trebuie sa imi arate prin fapte dragostea nu numai prin vorbe. odata cand ne-am certat mi-a spus ca sunt cam dificila. oricum in seara aia am smitit ceva special.ms mult de sfat.ma ajuta mult:*:*

| iloveblackdiamond a răspuns (pentru vreausaintreb):

Timpu poate ca nu le rezolva pe toate,el doar trece, dar o data cu trecerea lui o sa intelegi si tu mai multe lucruri, o sa vezi ce vrea cu adevarat de la tine, deci lasa timpu sa treaca!happy O sa fie bine, dar banuiesc ca nu trebuie sa te lasi intimidata( poate el vrea doar relatii intime) iar pentru un baiat nu e asa greu sa te lase in urma dupa, in schimb pentru o fata e greu sa treci peste, asteapta! Vezi daca sentimentele sunt cu adevarat reciproce si speciale.Nu merita sa faci greseli pentru o iluzie, oricum vorba aia mai are balta peste, acolo undeva este si printu tau!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai e clar ca vrea sa faca sex cu tine, sa vorbiti se poate si intr-un loc public nu trebuie sa fiti numai amandoi

| wolder a răspuns:

Eu zic sa ii acorzi timp
sa vezi ce are de gandsmug

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sex cu necunoscuti si in locuri necunoascute, este o buna ocazie. Daca nu, nu vad rostul interventiei tale. Deci, cam te-ai duce!

| vreausaintreb explică (pentru neutrino):

Pentru linistea sufletului tau nu este un necunoscut, ci un bun prieten de multi ani si locul unde ne intalnim cu prietenii este chiar foarte public. dar ce sa faci acum trebuia sa iesi uh cumva in evidentza..stii cum se spune cel mai bun sex oral ti-l face gura lumii asa ca da-mi voie sa iti spun ca te descurci perfect.winking

| neutrino a răspuns (pentru vreausaintreb):

Curvele, de obicei nu sunt proase. Tu esti, si mai doresti sa fii sa aplaudata.

| AriannaAri a răspuns:

Mi se pare ca vrea doar sex de la tine.
Oricum, acorda-i o sansa si spune-i ca puteti vorbi si la o terasa, un bar sau in parc iar daca nu accepta, lasa-l.

Răspuns utilizator avertizat