| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU: eram cu iubita mea cu prieteni si cu alte fete pe bicla azi, eu am incercat sa ma dau mare in fata prietenei mele mergeam fara maini tot felul de chesti din astea. Pana odata cand am incercat ceva aproape imposibil sa ma pun pe ghidon cu pidioarele si sa tin si mainile in echilibru pe ghidon am pierdut controlul si am cazut ce parere si-a facut iubita mea dupa cazatura laughing nu m-am lovit rau ca am pus mainile jos m-am julit putin dupa... am cazut si dupa imediat m-am ridicat, ce parare si-a facut despre mine :O3 raspuns pls funda + vot

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Ce să creadă? Astea-s chestii de care o să râdeţi când vă veţi aduce aminte. Nu-ţi face griji!
Dar data viitoare, încearcă să meriţi laudele şi aprecierile fără să le ceri, nu să încerci să le obţii.
Baftă!

4 răspunsuri:
| Cristi1998 a răspuns:

Dupa mine. crede ca ai facut 1 greseala... ori crede ca ai vrut sa te dai in spectacol si nu ti-a reusit... daca crede asta ai dat de draculaughing Funda?

| punk26 a răspuns:

Eu cred ca nu va zice nimic! Poate te va crede un pic nebun...dar in sensul bun!

| alexandra_6991 a răspuns:

Ba de unde sa stiu ce crede aia despre tine daca te iubste nu o sa zica de rau daca ii proasta o sa te lasa iti zic eu... happy

| loredanalarisa a răspuns:

Ca esti un nebun