| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU: eram cu iubita mea cu prieteni si cu alte fete pe bicla azi, eu am incercat sa ma dau mare in fata prietenei mele mergeam fara maini tot felul de chesti din astea. Pana odata cand am incercat ceva aproape imposibil sa ma pun pe ghidon cu pidioarele si sa tin si mainile in echilibru pe ghidon am pierdut controlul si am cazut ce parere si-a facut iubita mea dupa cazatura laughing nu m-am lovit rau ca am pus mainile jos m-am julit putin dupa... am cazut si dupa imediat m-am ridicat, ce parare si-a facut despre mine :O3 raspuns pls funda

5 răspunsuri:
| Ivallll a răspuns:

Pai nu una foarte buna... mai bine fii tu insuti pentru ca ea te place pentru ceea ce esti nu pentru ce stii tu sa faci sau cand te dai in spectacol.Fii mai atent pe viitorwinking

| ioanadanny a răspuns:

Cred ca i-a fost mila de tinesaddaca tine la tine imposibil sa isi faca o parere rea de tine

| Bettw a răspuns:

Eu ca fta nu suport baietii care se daw in spectacool pentru ca defiecare data cand inkerk sa se dea in spectacool nu reusesc deci pe viitor lasoo mai moale cu datu.n spectacol ca mai mult te dai cu kapu.n bara decat in spectacool... In legatura cu prtena tha... krd ca are deja o parere penibila pentru tine. bye.
TooRry.:X

| Antraxxxu a răspuns:

Pai :ori ca esti foarte curajos, ori ca esti nebun, ori a fost cel mai jalnic moment din viata ei big grin

| Tekky a răspuns:

Cred ca daca tine la tine nu sar supara si cred ca daca nu tine la tine nu ar mai raspunde la mesaje, telefon etc incearca sa o scoti la o cina doar voi doi daca e suparata pe tine