| danut7ddanut a întrebat:

este devreme daca la 14 ani tiai inceput viata sexuala?

21 răspunsuri:
| Ailen a răspuns:

Da e straight face nu ti-ai trait copilaria...

| h3r a răspuns:

Da.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Nu mă mai miră nimic...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Idem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte devreme! La 14 ani esti copil. Ar trebui sa iti traiesti copilaria! Sa ai alte activitati decat "viata sexuala"! Viata sexuala este un lucru serios! Toate trebuie traite la timpul lor! De ce va grabiti mai copii? O sa vina vremea cand o sa va doriti din nou aceasta varsta, sa fiti copii si sa fiti fara griji, si aceasta varsta nu o sa se intoarca. Viata sexuala iti taie firul copilariei, doar atat sa te gandesti ca poate aparea un copil din toata treaba asta. Cum va fi viata ta atunci? E devreme, e o varsta frumoasa care merita traita ca la 14 ANI! Nu ca la 20 s.a.m.d. Sper ca raspunsul meu iti este folositor happy te salut, numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma acesta, pe 21 iulie aveai 13 ani si'un pic si ne povesteai cum ca ti-ai inceput viata sexuala cu o fata de aceeasi varsta, eu cred ca cel mai bine ar trebui sa discuti cu parintii fetitei nu cu noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la fel cum ai sa ti-o incepi la 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e devreme! Da'i bataie si baga in viteza a 5-a direct!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Da e cam devreme sa-ti incepi viata sexuala

| Lina1993 a răspuns:

Nu este vorba despre "prea devreme" sau "prea tarziu". Daca erai pregatita sa faci asta la 14 ani, atunci e in regula

| MetalHead04 a răspuns:

Da.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Da,e devreme, traieste-ti adolescenta ca ai timp si pentru asa ceva

| ClauditaSmile a răspuns:

Nu.

| Rachetul a răspuns:

Da e ft drvreme

| Ionut19CT a răspuns:

Un pic cam devreme, dar la moda laughing tongue

| geohandmade a răspuns:

Da

| AmaliaAmi a răspuns:

Da este destulde devreme.La 14 ani ar trebui inca sa iesim e afara sa ne jucam, chestii Funny.Iti distrugi copilaria care o mai ai, pentru ca ea nu dureaza prea mult, si ar trebui sa profitam de ea la maximbig grin

| AngelAndreea a răspuns:

Da, este devreme.

| T1ramisu a răspuns:

Nu. Da-i bice!

| baNutzZu a răspuns:

Depinde ce consideri tu. uni ar spune ca este devreme. poate esti curioasa sa vezi cum este. (este placut dar tu trebuie sa stai bine cu mentalitatea sa nu patesti altele. trebuie sa fii cat de cat matura (chiar daca ai 14 ani)). daca tu te simti pregatita si asta doresti tu nu vreun (vlajgan de 19-20 de ani obsedat de sex ). Daca tu consideri ca ai nevoie de asta poti, dar sa nu devina un obiceii deoarece la varsta asta nu trebuie sa te obisnuiesti cu placerea aceasta. nu prea e bine sa incepi sa faci din asta un obicei (sper ca ai inteles ce am vrut sa spun happy

| guseaXb a răspuns:

Tu glumesti? 14 ani?
Daca ai un iubit si te vrajeste, LASA-L fato, dar pentru sex ai o viata inainte. Pastreaga'ti demnitatea de fata, fii mindra ca esti fecioara si pastreaza'ti virginitatea pentru UNICUL din viata ta.
Asta e parerea mea.