| LaLaLea a întrebat:

Buna TPU...este mai mult o intrebare pentru baieti.Imi puteti descrie fata perfecta? funda pentru cele mai detaliate(scuze pentru categorie dar nu stiam ce sa aleg) :d

Răspuns Câştigător
| Mirceamrc a răspuns:

Sexy, sa se imbrace cat mai scurt (fuste, decolteuri) inteligenta sa stie ce vrea de la viata si sa nu fie curva si sa fie mai greu de cucerit

1 răspuns:
| marius4sexx a răspuns:

Pai in primul rand sa ai ba un suflet bun, apoi sa arate bine si sa stie sa puna in valoare astawinking