| AlexDimi a întrebat:

Este o fata care imi place si am impresia ca si ea ma place dupa cum vb cu mine si cate odata ma i-a in brate... Ce credti? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai ii zici in fata ca o placi si daca te ia in brate inseamna ca si ea tine la tine si o sa te ia iar si o sa va pupati si tot asa... Veti fi impreuna etc etc.
Spuineio cat mai repede si in fata, nu prein mess sau tel, e imatura chestia asta, eu zici in fata privindo in ochii ca sa ii arati ca sentimentele tale sunt sincere!

7 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Ha? Alexandru, asa-i?laughing

| Shiver a răspuns:

Spune-i ce simti si ca e genul tau si ai vrea sa fie ceva intre voi o placi si tii la ea

| enverhoxha a răspuns:

N-aţi înţeles nimic. SpiCeShOp e fată.

| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Incearca sa te apropii mai mult de ea,invit-o la un suc (nu neaparat singuri:p), si poti vorbi cu un prieten/prietena dea ei care o cunoaste foarte bine si poti afla daca intr-adevar te place. Poti sa faci si ce iti vine pe moment, adica sa o iei si tu in brate sau si mai simplu sa ii spui ca o placi.Bafta!

| VampyDilY a răspuns:

Sa fii sincer cu ea! sa-i spui ce gandesti! Sunt sigura ca si ea te place!

| AlexDimi explică:

Eu sunt baiat...

| AlexDimi explică:

Eeee...ti-ar pue tielaughing)