| veninosu777 a întrebat:

Buna tpu.este o fata in clasa la noi pe care vrau sa o cuceresc dar nu stiu cum.cred ca ma iub putin ea.dar nu stiu cum sa ii spun ca o iubesc pentru ca ea merge mereu cu prietenile ei.Raspuns bun funda

Răspuns Câştigător
| sinceritatea a răspuns:

Atunci cand iubesti o fata, cel mai bine este sa ii spui acest lucru, chiar daca ea merge cu prietenele ei. sau daca nu vrei sa afle si prietenele spune-i cind e singura. si cind ii spui ia-o usor cand ii spui acest lucru, deoarece o astfel de veste poate sa fie putin cam coplesitoare pentru cineva si va avea nevoie de putin timp sa se gandeasca asupra acestui aspect.

1 răspuns:
| Hugo001 a răspuns:

Nu conteaza ca sta cu prietenele ei.Trebuie sa prinzi un moment in care e singura sau daca nu ii poti spune asa, ii trimiti un sms sau vorbiti pe mess.E simplutongue Succeshappy