| iendisjjdisjsns a întrebat:

Buna TPU! Wste prima data cand scriu aici si chiar am nevoie. Acum 3 saptamani si cateva zile am facut sex pentru prima data, l-a tinut mult pana sa isi dea drumul adica vreo 15 minute cred(?) la inceput primele 2 minute am facut neprotejat, dar dupa ne-am oprit si am pus prezervativul si am continuat cu, iar cand a ejaculat a facut-o afara. Acum, eu am o aplicatie unde imi pot calcula ciclul dar tin sa precizez ca NU am ciclul regulat, pe aplicatie imi spune ca mi-a intarziat 4 zile iar eu nu prea am semne ca trebuie sa imi vina decat constipatia si ma dor din cand in cand ovarele cand ma incordez foarte tare. Credeti ca exista posibilitatea unei sarcini? Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Madaxo97 a răspuns:

Nu mai folosi nicio aplicație dacă ai ciclu neregulat, este inutilă, ciclu neregulat vine când vrea el, nu poti tine o aplicație.
Dacă zici ca a ejaculat in afară vaginului, si nu mai ejaculase înainte cu câteva ore, si tu nu erai in perioada fertilă, nu ai nicio șansă de sarcină.