| Deutzaaaaaa a întrebat:

Este un baiat care imi place farte mult si am aflat ca si lui ii place de mine si as vrea sa il sarut cu as putea sa pornesc relatia noastra?

Răspuns Câştigător
| 3ly a răspuns:

Buna. Daca va placeti, opreste-l cand se duce la magazin [; x] ori cand pleaca singur pana la X. si spune-i ca.il placi si. daca vrea sa fie cu tine. si de aici mai vorbiti pe mess la tel. spunandu-i hai ca te las, poate te grabesti:* te sun eu. cv in genu:* sper ca ti-am fost de folos