| AlecutzaAle a întrebat:

Este un baiat la mine la scoala pe care il plac din clasa a 5-a (acum sunt in a6-a) si el in a 7-a. Anul trecut stia ca imi place de el dar lui nu ii placea de mine(mentionez ca el nu stie ca il plac acum). La scoala se uita tot timpul dupa mine, se preface ca nu ma vede si intra in mine. Ce sa cred? (la petrecerea de la sfarsitul clasei a5-a am dansat cu el si cu buzele lui imi freca parul si ma strangea din ce in ce mai tare)

5 răspunsuri:
| raducanumihaela a răspuns:

Nu stiu ce crezi tu, dar eu cred ca sunteti niste copiii. Traiese-ti copilaria lasa baietii ca o sa ai timp toata viata. NO BOYFRIEND NO PROBLEM!

| HoHOO a răspuns:

Daca te iubesc cu adevarat va veni si iti va spune asta.

| b3b3lushaellie a răspuns:

Pai poate te place ceva de genu mmi sa inamplat si mie eoo am facut o mare gresealla si o voi regreta am doar 12 ani jumate si imi pare rau dar cred ca te plece inkerka sa stai cu prietenul lui cel mai bun si fal gelos iti spun eu va merge...dar spuneti-mi va rog cum sa intreb si eu ceva? acum mi-am facut cont si nu prea stiu multumesc love struck

| sebosulll a răspuns:

Du-te la el sh zi asta
laughing

| sebosulll a răspuns:

Du-te la eltongue