| Anonimmm577 a întrebat:

Eu am 16 ani, iubita mea are 14. Suntem impreuna de 1 an, relatia noastra e foarte ok, vorbim zilnic cate 4 ore pe face time. Doar ca e o problema...eu o iubesc enorm de mult pe ea si ea imi zice la fel, ca ma iubeste, de aceea vreau s-o ating, vreau sa o mangai, sa o simt, dar ea nu ma lasa. Ce sa fac, spune ca nu e inca momentul, dar i-am spus ca vom face dragoste doar cand va fi ea pregatita, ba chiar i-am spus sa nu ne grabim inca, ca e mica si nu e dezvoltata indeajuns, dar aici nu e vorba de dragoste sau sex, e vorba doar despre faptul ca vreau sa o ating, atat. Ce sa fac?

Dau funda

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ti-au trebuit copii, aia e, te adaptezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu o atingi, ca nu-i normal. Ea este inca o fetita foare mica si s-ar putea sa fuga la maica-sa sa et parasca ca i-ai fcaut altele.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ea nu e de acord să o atingi de ce nu o înțelegi?
Abia are 14 ani, doar nu te aștepți să facă ce vrei tu nu?

| Plato a răspuns:

S-o atingi... unde?
Pe umar, spate, mana?

| IAR a răspuns:

Unde sa o atingi?