| Miruna_Ioana_1988 a întrebat:

eu am 17 ani si sunt in clqasa a 11, as vrea un raspuns serios la problema mea:
cunosc un coleg cu care am mai fost impr. de multe, multe ori, eu simteam o atracctie pentru. el si el pentru. mine, dar aparent lui ii placea si de o alat colega, eu i-am zis ca nu pot sa-l impart asa ca mi-a dat papucii. Imi este tare dor de el si nu stiu ce sa fac, cum sa vorbesc cu el, si ce sa fac in preajma lui. Aici mai este o problema, colega aceea nu il place de loc dar el a zis ca va sta toata viata dupa ea! eu ma simt disperata! RASPUNSURI VA ROG FRUMOS! va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| C26 a răspuns:

Daca stii cum sa-l iei, si cum sa-l faci sa fie atras mai mult de tine decat de fata aceea, o sa fie bine laughing
Dar nu ar trebui sa te amalezi prea mult.
Trebuia sa stai cu el. sa continui. daca fata aia nu-l place pe el, si nu vrea sa fie cu el, nici nu o sa fie laughing
iar lui odata si odata o sa-i treaca de ea, si nu o sa mai fie asa atrasa de ea.
happy
Si nu vad, de ce zici tu ca nu iti place sa-l imparti asa. Ca nu il imparteaihee hee
Era al tau, doar ca el mai era atras si de altcineva happy
Poate nu te place pe tine suficient.
Dar pana la urma, nu mai sunt alti baieti?