| DeliaCute a întrebat:

Bună tpu.Eu și fostul suntem colegi de clasă. Când eram doar prieteni îmi zâmbea câteodată,se uita în ora la mine,nimic mai mult pentru ca e timid. I-am spus,ne-am combinat după eu am ales să mă despart de el,după câteva zile mi-am realizat greșeală și am vrut să mă împac cu el,i-am zis și el a zis ca dacă chiar țineam la el nu mai făceam asta și ca lui chiar îi pasă dar nu mai există șanse de împăcare. Acum se când a început școală se uita din nou la mine,câteodată îmi mai zâmbește,exact ca înainte. Când mă vede lângă un alt băiat se uita urăt și e nervos. Să cred ca mai ține la mine? Aș putea să mai fac ceva pentru a salva dragostea? El e o persoană orgolioasă, nici vorbă să îmi scrie.

3 răspunsuri:
| DrJohnDoe a răspuns:

Orgoliul e boala secolului 21. Oricine poate deduce foarte repede din spusele tale de mai sus că el încă ţine la tine. Încearcă să îi spui ceea ce simţi, trebuie să fi sigură pe tine. Dar în final, dacă el a decis să pună punct ar trebui să îi respecţi decizia. Toate cele bune!

| Emilian65 a răspuns:

Nu incerca pentru ca, nu te mai vrea.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Fa pe victima, voi fetele stiti sa va victimizati foarte bine, fa pe iepurasul cel dulce si pufos in fata lui, spune-i cat de mult ai gresit si ce mult il vrei inapoi si o sa te ierte, cel mai probabil big grin