| roket2012 a întrebat:

Eu iubesc o fata imi place foarte mult de ea.Ea stie ca o plac dar ea acuma nu ma mai place. Cand m-a placut mie atunci abia incepeam sa o cunosc mai bine si sa ma indragostesc de ea. Cum fac sa o recastig. Ajutati-ma TPU cat mai repede dau funda! Va rog frumoss...

Răspuns Câştigător
| santa67 a răspuns:

Incearca sa fii TU, asta e cel mai important, incearca sa ii atragi atentia cu lucuri mici dar semnificative (gandeste'te la ce ii place) dar ea sa intelega lucrul ca ce faci este important, vorbeste cu o prietena de a ei, te'ar ajuta ...si m'ar ajuta si pe mine sa raspund la intrebarea pe care ai pus'o mai bine daca imi spui cum vorbesti si te porti cu ea

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar daca esti stangaci, trebuie sa stii ca pe o fata nu o poti cuceri daca nu o si curtezi. Cand i-ai daruit flori ultima data si i-ai spus ca este frumoasa?

| Andrada0025 a răspuns:

Fii cum erai cand v-ati cunoscut. Poate i-a placut de cel care erai atunci. Fa-i complimente si alint-o! Asta asteapta orice fata! Daca le accepta, bravo tie, daca nu si asa e bine. O fi alta.