| soraya3456 a întrebat:

Buna tpu.Eu plac pe cineva si vreau sa imi dati idei ca sa isi dea seama ca il plac....sau sa il impresionez....sa isi dea aproape seama ca il plac cel mai reusit raspuns primeste funda:X

6 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Buna! happy
Zambeste-i, da-i like la poze(daca ai facebooklaughing), du-te la el si baga-te in conversatie sau pune-ti o prietena sa se duca sa ii spunahappy
Succes!winking

| rikkimady16 a răspuns:

De ce sa ii arati tu ca il placi? poate el nu te place si atunci ce faci, o sa stai sa vezi cum te priveste dupa ce ii spui ca il placi? o sa te simti penibil, zic eu. Lasa-l pe el sa faca primul pas, asa e frumos. Baietii trebuie sa curteze fetele, nu fetele pe baieti. stiu ca ii un principiui vechi dar e mai bine asa. Daca nu te place poate apoi incepe sa se departeze de tine sau sa rada pe seama subiectului, asa cum fac baietii de obicei. Si totusi daca vrei ceva mai mult de la el incepe sa vorbesti cu el, sa radeti impreuna, sa fiti prieteni foarte buni inainte de toate. Si daca si el te place sau o sa te placa pe parcurs atunci o sa iti zica el sau o sa iti dau seama singura ca baietii se cam dau de gollaughing... sper ca te-am ajutathappy bafta:*

| mona a răspuns:

Zambeste-i,baga-te in seama cu el...

| TheAce a răspuns:

Zambeste-i si vorbeste-i frumos de fiecare data. Nu fii insistenta dar ai grija sa dai din cand in cand cate-un semn de viata (pe mess, facebook etc) si usor usor dezvolta o conversatie mai lunga si mai sugestiva (de preferat noaptea). Lucrurile vor veni apoi de la sinehappy

| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu el mai mult, să vezi ce aveți în comun, să îi spui că te simți bine când vorbești cu el și așa mai departe.

| neutrino a răspuns:

El stie de existenta ta?