| BlueSquare a întrebat:

Exista un baiat car imi place mult si nu stiu cum sa ii arat! Intru in vorba cu el dar doar atat nimic mai mult..Imi e rusine sa ii spun.Ce sa fac sa ii dovedesc ca il iubesc fara sa ii spun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci cateva aprecieri la adresa lui s-ar putea sa inteleaga.si poti mai intai sa-i spui ca-ti place cum joaca fotbal, tenis, ping-pong, vorbeste, rade, cum musca cu pofta din mar, para etc. si apoi, totul se leaga si poti sa-i spui ca-l iubesti! dar nu te grabi cu declaratiile. testeaza-l, mai intai!