| minako a întrebat:

Buna, TPU
Fostul meu iubit a venit in clasa mea ca sa faca ora si s-a asezat in banca mea. Credeti ca e coincidenta? Ce sa fac?
Help
Cum scap de el?

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai...tu erai in banca? Ca daca da, normal ca nu e coincidenta.
Daca nu erai acolo, da, e o coincidenta.
Si...de ce nu poti scapa de el? Ce iti face? Te urmareste? te suna? Etc

| Aimwork a răspuns:

Buna! Iti recomand sa te muti din banca! Daca se muta dupa tine spune-i dirigintei.
Nu esti obligata sa suporti pe nimeni!

| Paul7z a răspuns:

Spune-i direct ca tu nu mai vrei o relatie cu el daca te linguseste