| Angelll98w a întrebat:

Funda. Deci am o poveste de dragoste ca-m ciudata care nici eu nu o inteleg ( Totul sa inceput cu o luna in urma, un baiat din colegiu in care invat mi-a propus intilnire, am acceptat si primele 2 sapatamini era totul foarte bine, chiar ma simteam fericita alaturi de el, simteam ca tzinea la mine, dar intr-o zi am plecat din oras si am vorbit cu el doar pe fb am observat ca vorbeste cu mine foarte ciudat, parca el nu mai era el, de parca vorbea cu o straina, a doua zi eu m-am intors inapoi la colegiu, abia asteptam iarashi sa vie la mine si sa fie totul cum era de obicei, sa ma cuprinda sa fie bucuros sa ma vada dar nu a fost asa, nu l-am vazut toata ziua dar spre seara am vazut cum intra in camera altei fete, am ramas socata, am trimis o prietena de a mea la aia in camera si a vazut cum el statea la ea pe brate, cind mi-a zis a cazul cerul peste mine, am inteles ca gata a luat sfarsit totul ( Unicul lucru care ma durea si nu puteam sa-l inteleg e cum adica aseara ma iubea si ma cuprindea strins si eram fericiti dar a doua zi deja straini? Ia-m scris dupa asta pe fb dar nu mi-a raspuns si mi-a dat blocat sad Dar si in ziua de azi isi bate joc de mine, mereu cind ma vede la colegiu ma saluta si imi zimbeste de parte nimic nu a fost, odata de fata lui ma cuprins un baiat ( un cunoscut bun de a meu ) iar el a strigat la baiatul cela sa nu ma atinga ( e gelos?) si asa de mai multe ori nu permite la baieti sa vorbeasca cu mine.Nu il inteleg, adica el e cu alta dar mi-e nu se poate? Inca sunt a lui,, Cine ma poate ajuta sa inteleg ce vrea el de fapt?
Vreau sa mai mentionez ca nu am avut relatii sexuale cu el si nici nu mi-a propus ..asa ca nu cred ca motivul de care sa intilnit cu mine si m-a mintit a fost acesta! Va rog pareri!

Răspuns Câştigător
| Papyto a răspuns:

Eu sunt sigură ca în sufletul lui tu încă mai ești, dar el o place și pe aceea față. Tu trebuie să te întâlnești cu el și să îl întrebi ce are de gând să facă

Sper ca te am ajutat

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cel mai bun caz poate fi considerat un "fustangiu, afemeiat" imatur dar cu veleitati teribiliste. Incearca sa-l indepartezi cat mai repede si fara nici un regret din anturajul tau. Meriti ceva mai bun, nu un personaj ingrat. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce nu intelegi, mai exact?

Da, nu te-a iubit niciodata, oricum nu se punea problema sa o faca atat de repede. A stat cu tine o perioada dupa care ori si-a dat seama ca nu esti ce isi dorea, ori a gasit alta mai buna, ori avea chef de o aventura. Oricum, e irelevant, ideea este ca el nu mai vrea sa fiti impreuna. Si iti zambeste cand va intalniti pentru ca e de bun simt, ce ai vrea sa faca? Nu trebuie sa fiti dusmani doar pentru ca nu au mers lucrurile intre voi.

Bine, faptul ca e posesiv si se poarta de parca nimic nu s-ar fi intamplat sunt si semnele unui caracter de rahat asa ca nu cred ca ai pierdut mare lucru. Sincer cred ca e mai bine ca nu ati mers mai departe.