| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...wave am si eu o problema sper ca ma puteti ajuta. Sora prietenei mele i. a dat id-ul ei unui baiat, au vb p mess apoi la tell, baiatul vorbea foarte frumos cu ea la tel ba chiar i. a zis intr'un asa mod ca o iubeste ca ea la crezut si i-a zis ca si ea simte la fel.s.au intalnit dar faza e ca prietena mea din pacate are o problema la nul dintre picioare...ca sa zic asa merge cu el putin stramb.baiatul i-a zis ca o place oricum ba chiar cand a ajuns acasa pr mea a sunat'o si i-a zis sa vina si maine sa se intalneasca(ei nu sunt din acelasi oras) fata a zis ca nu poate in fine.oh go on ieri s.au despartit.sad el i. a zis ei ca numai merge faza e ca pr mea a pus suflet pentru el chiar dac au fost impreuna doar 2 saptamani. ea zice ca ea nu are nevoie de el pur si simplu numai ca adora cand vb cu el la telefon.:X:Xlove struck spunea ca o face sa simta fluturasi in stomac cand vb cu el voi ce credeti? CEL MAI BUN SFAT PRIMESTE fundita GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| condemnedAntagonist a răspuns:

O vrea doar pentru...si poate asi putea sa iti dau mai multe detalii daca miai spune varsta lor

4 răspunsuri:
| php a răspuns:

Nu ai ce sfat sa prinesti in astfel de situati.thinking e cam fortata situatia da in fine. Daca zici ca ii esti prietena menajeaz`o si ajut`o sa il uite happy

| whatevernvm a răspuns:

Nu poate sa o iubeasca dupa cateva zile vorbite la telefon.

Nu am prea inteles mare lucru, la tine nu exista nici virgula, nici punctul, nici gramatica corecta. Ce sa intelegem din cuvinte despartite prin punct? Sau esti mai smechera?smug

| CrisSuCrissS a răspuns:

Pai is de o seama au 15 ani el e nascut in octombrie si ea in decembrie e diferenta de 2 luni...

| condemnedAntagonist a răspuns:

Deci daca baiatul nu o vrea doar pentru... poate mai are nev de timp au doar 15 ani sa mai astepte si la varsta de vreo 16 - 17 ai pot incepe ceva serios