| baby_4808 a întrebat:

Buna TPU ` happy! Vreau sa va spun ca sunt impreuna cu un bait de 3 saptamani, in primele 2 saptamana. ne intelegeam foarte bine, ne spuneam totul eram foarte fericita dar de o saptamana a inceput sa ma evite, am vorbit cu el mi-a zis ca a avut treaba si il inteleg dar acum nici nu ma mai saruta cand e in preajma mea! nu stiu ce sa fac... m-am gandit ca sa vorbim dar ce as putea sa-i spun ca sa salvez relatia? am vorbit cu pr lui cel mai bun si i-a spus ca el inc ma iubeste ...decii? love struck fuunda promit :*

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Intreaba-l de ce te evita si de ce nu te mai baga in seama. Nu-ti face griji... prietenul sau ar fi fost primul care ar fi aflat daca nu mai tine la tine sau daca nu mai vrea a fie cu tine. Mult succes! :X

| Nextone a răspuns:

Relatia este totusi la inceput mai trebuie sa va cunoasteti.Intalneste-te cu el si spune-i ce simti ai grija sa fiti doar voi doi.Inca ceva sfatul meu este sa nu mai vorbesti cu prietenii lui depsre astea daca afla s-ar putea sa nu ii comvina mai bine vorbeste cu el cat mai repede, spune-i ca tu il iubesti si simti ca te evita, dupaceea asteapta sa vezi cum vor evolua lucrurile cam o saptamana. Daca nu se schimba insemna c anul mai vrea sa fie cu tine.BAFTAhappy

| andree_5411 a răspuns:

Spune-i ceea ce simti pentru el si ca te simti neglijata, ca nu simti afectiune din partea lui.Intreaba-l de ce te evita.Nu mai simte ce simtea pentru tine?
Desi daca este cum pretinde, si ca a avut treaba, mai lasa-l cateva zile pana si-o rezolva si vezi comportamentul lui. Daca este tot asa de indiferent, spune-i ceea ce simti cu adevarat.
Sunt sigura ca va intelege cum te simti si nu te va mai neglija.
Succes!
Funda?

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Avand in vedere ca deja ai vorbit cu el si cu prietenul lui inseamna ca ai facut deja ai facut tot ce ai putut.doar el poate salva relatia.
Sau alta posibilitate e sa ii fi gresit cu ceva...gandeste-te bine!
Sper sa va salvati reltia! Succes! si nu uita de funditawinking

| xXcreedXx a răspuns:

Intalneshtete cu el undeva la o pizza suc ceva o tzigare nu stiuhh si spune-i ca il iubestimult si ca nu prea a mai vb cu tine in ultimu timp... a da daca e cu alta pr lui cel mai bun nu lar spune.(pe mine ma spus dar in fine) nu lar turna sa stii si oricum mergi cu el prin oras mereu organizati intalniri in grup... daca e cu alta nu va vrea deoarece te va vedea cu tine. fa tot posibilul sa o salvezi daca chiar il iubesti.:funda:. si un vot pls