| bombonik0042 a întrebat:

ieri am cumparata un samsung s5230 star si atunci cand ascult muzica si vreau sa pun pe pauza o melodie se pune pe pauza dar cand vreau sa o pornesc iar nu mai merge acel buton va rog e din vina telefonului sau e vreo setare? daca e din vina lui sa il duc la magazin sa mi-l inlocuiasca puppy dog eyes funda! si scuze categoria dar sunt disperata

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Inchidel tinel putin apoi deschidel din nou si va merge.
ps... un telefon se inlocuieste dupa ce se strica a 3 oarahappy, daca`l duci la magazin ei nu poata decat sa-l tr in fabricahappy