| celmaibunlaraspunsuri a întrebat:

Buna TPU ieri am intrebat o fata daca vrea sa fie cu mine (o iubesc foarte mult) si ea zambea si mi-a spus ca se mai gandes-te a intrat pe mess si mi-a spus ca sa nu fiu dezamagit poate asteptam mai mult de la ea dar raspunsul este nu. sa nu ma simt mai prejos decat ceilalti baieti ca sunt frumos si ca imi pot gasi multe fete ce sa fac..cum pot sa o fac sa ma placa? mai are rost sa incerc?

8 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Daca tii neaparat, mai poti astepta o perioada scurta sa vezi daca evolueaza in vreun fel situatia.
Judecand dupa ce ti-a spus (si a mai facut-o si pe mess, geez...) poti sa te orientezi in alta directie.
Si inca ceva: ai 12 ani, foarte mult iti iubesti parintii si fratele/sora daca ai, pe ea n-o iubesti deloc, ci ce mult o simpatizezi mai mult decat pe alte fete.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand o iei in barba, te ridici si pleci. Chiar daca esti frumos si usor lipsit de modestie.

| Dangel a răspuns:

Asta mi-a spus-o unu unu' de 18 ani.Trebuie sa te faci mic in fata ei si sa vorbesti numai despre ea, si sa nu folosesti expresii expirate de genul:''D-imi o harta, m-am ratacit in ochii tai.'', sau sa ii iei flori.Sa ii lasi din cand in cand niste mesaje dar nu prea multe ca o sa simta ciudat si o sa creada ca e obsesie.Dar daca ai norocul sa te saruti din adins cu ea si vrei sa faci sex...in timpul sarutului pune-i mana pe ceafa si du-o usor in jos pana la fund, le excita foarte tare. Sper ca te-am ajutatwinking

| Rizer a răspuns:

Tu ai 12 ani? La varsta asta stii deja ce e iubirea? Si stii si sa iubesti?

| Plolice a răspuns:

La 12 ani nu prea sunt cine stie ce relatii de la 13-14-15 incep

Răspuns utilizator avertizat
| SandraEve a răspuns:

Uite,daca atunci cand iai propus o relatie,ea a zambit,sigur a fost incantata de propunere,dar nu stiu ce a determinat-o sa se razbandeasca acasa,poate parintii, frati, surori, nu stiu, dar tu ar trebui sa aflii.Incearca,si nu te lasa batut, dai iubirii o sansa! Bafta in cee ce o sa faci...

| Moon95 a răspuns:

Gaseste alta!
Treci din floare in floarewinking