| pyxye a întrebat:

ieri am venit de la verisoara mea sta intr-un sat din apropriere, o verisoara de-a mea lucreaza intr-un bar unde vin mai multi si joaca biliard, iar intr-o seara am stat cu ea pana mai tz pentru a ma duce cu ea acasa si era acolo un baiat pe care il mai vazusem 1 data la botezul nepoatei mele si a cantat la fluier atunci ne-am schimbat priviri frumoase dar nu am putut vb, dar in seara aia a venit si el la biliar cu prietenii eu stateam cu verisoara mea la o masa si cu inca 2 verisoare si el tot se uita la mine si ne-am privit timp de 5 ore cand trebuia sa de in bila se uita intai la mine apoi dadea, cand se ridica de la masa se uita la mine cand vb cu pr lui se uita la mine si la un moment dat mi-a facut o poza dar dupa ceea a venit fratele lu sa il ia acasa si nu am putut vorbi credeti ca ma place? precizez ca se dadea si mare in fata mea si vroia sa stea cat mai aproape de mine big grin. eu st confuza pentru ca nu stiu daca ma place sau sa uita la mine doar pentru ca probabil ma mai vazuse si eram si straina intre ei, a si era un pr de-al lui care se uita peste ochi la mine laughing si apoi si-au schimbat adidasi deoarece baiatul care se uita peste ochi la mine avea niste adidasi nike iar el avea niste adidasi normali happy cine ma ajuta are funda :*

7 răspunsuri:
| Soonia a răspuns:

E clar ca te place! vorbeste cu ellaughing

| perryornitorinca a răspuns:

Daca nu face el primul pas( dar de fapt l.a facut privindute aproape nesatul) ar trebui sa vb k el si poate o sa fiti impreuna happy

| papusikk a răspuns:

Te place sigur.

| beZu a răspuns:

100% te place. Du-te si vorbeste cu el. El a incercat de atunci sa dea de tine?

| LeoDorin8 a răspuns:

Cauta-l si iesiti la un sucwinking

| Ady192 a răspuns:

Sigur te simpatizeaza...dar e un pic mai timid... eventual data viitoare cand te intalnesti cu el si iti mai arunca priviri fa-i cu ochiul si vezi poate prinde curaj sa te abordeze. mult succes!

| kiki22 a răspuns:

Daca si'a schimbat adidasi normali cu unii nike sigur te place, ahahhahahahahahahahahahahahahaha