| FunnyGirllovesomuchapache a întrebat:

Ieri prietena mea a spus sa o facem in parc a pai a pus un sarut :*(pe mess)
O mica problema: nu era permis!

Unde credeti ca o putem face (daca se poate in natura) va rog crying
Multumesc anticipat!

18 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Pe un deal ceva.pe la iarba verde printre copacihee hee

| sonia_6457 a răspuns:

Departe de lume laughing in orice caz

| Đϋffγ a răspuns:

- pe un camp sau intr-o padure unde sunteti numai voi 2
- sau pe o strada pe care nu se circula smug ( o strada uitata de lume )

| crucialmelody a răspuns:

In padurelaughing

| sL0boz a răspuns:

smugIn curtea bunicii de la tara, in zona leguminoasa a bunicii, in lanul de porumbi ai bunicii,pe scara blocului,in lift ( laughing asta daca poti sa o termini repede)
laughingLa mare in apa, nu o sa stie nimeni,decat un scafandru, ce faceti voi sub apa la nivelul... marog. laughingSau pe bloc lol, cate idei imi vin.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Ce sa faceti?
A da,cred`ca romana. Bine, pai ti`o recomand! Spor la Romana, invat`o bine!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Într-adevăr, în parc este evident că nu îţi iese permis. Încercaţi şi voi o pădure de la marginea oraşului, ar fi drăguţ.

| ccriss a răspuns:

In ceva padure peacolo nu prea umbla lumea. intr-un loc la marginea orasului unde nu prea merge lume daca neai spune si de unde esti poate team ajuta mai mult

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Undeva la o padure din zona. Acolo nu prea e lume si puteti sta linistitihee hee

regis
| regis a răspuns:

Pai nu asta era ideea, sa o faceti intr-uun loc nepermis?

| VacutzaRoscata a răspuns:

In boscheti love struck

| Șosețică a răspuns:

La zoo, in cusca leului/tigrului happy

| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiam ca exista astfel de specimene.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Incearca cat mai tarziu dupa ora 8 seara, ca nu mai sunt oameni asa multi, se mai si intuneca, si cautati si voi o alee mai laturalnica, eventual pe care becurile nu merg bine sau deloc, ca mai sunt si d-astea, depinde de ce parc e vorba, din ce oras, daca esti din Bucuresti ti-as putea da eu niste sugestii, daca nu.i'm sorry for you.

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Nu puteti sa o faceti si voi intr o incapere ca oameniilaughing?

| Cathuzik a răspuns:

Sa nu luati microbi din natura...mai ales iubita ta...

| BubblesDoubleS a răspuns:

In spatele altaruluirolling on the floor)))
A lOL?

| Gumiţă a răspuns:

Intr-un wc publicwinking