| Sufletel_3419 a întrebat:

Buna TPU.Il iubesc pe un tip, el nu prea trage atentie la nime(adica numai cind plecam la un picnic si ne intoarcem seara poate numai atunci sa ma petreaca acasa sau sa ma sarute, dar cind sunt mai multi asta nu face), dar verisoara lui spune ca ma place. Poate ar trebui sa stau cu altu ca el sa traga atentie la mine. Ceziceti?

2 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Pai baiatului nu ii place sa va vada toata lumea impreuna,asta e clar.Te placut sunt sigura ca te place, numai ca nu e de ajuns.Nu sta langa tine si te saruta de fata cu alti poate si din cauza ce ar putea zice prieteni lui.
Si da ar fi o idee interesanta sa stai cu lat baiat, vorbeste cu el.Dar nu incerca sa il faci prea tare gelos.De aici o sa iti dai si tu seama, daca te palce sau nu.

Baftabatting eyelashes

| IAR a răspuns:

De ce nu porti o discutie cu el si sa-i spui cum stau lucrurile?
Nu mai asteptati mura in gura de la baieti.