| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Imi caut un boyfriend, din Bucuresti, Pantelimon...De 12-13 ani.Eu am 12 :D Aici aveti profilul meu de facebook... Cei interesati trimiteti`mi cerere de prietenie http://www.facebook.com/profile.php? cropsuccess&id=100001623447433

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Ia uite ma, stam in zona rolling on the floor.

Parinti tai stiu ce faci?

| alina58 a răspuns:

Eu zic sa dai anunt la ziar, eventual sa il si platesti sa stea cu tine.

| pinguuina a răspuns:

Ai putea să îţi cauţi cărţi de citit la vârsta asta.

| Alexăndruţaa a răspuns:

Draga mea kiss. La varsta ta eu cel putin nu am vazut nimic decat CARTEA. Si am invatat. Voi, piticii nici macar nu stiti ce inseamna aia "boyfriend". Ca sti sa.l traduci aia stie oricine, nu la aia ma referwinking. Ma refer ca nici macar nu.i sti semnificatia si tu deja la 12 ani vrei prieten. Invata mai intai. Nu pari genu` de fata care sa fie pe treaba ei. Mai bine stai acolo pe funduletsu` tau si.ti vezi de invatat. Nu de "boyfriend" cel putin de la varsta astawinking.

| vladtdr333 a răspuns:

Lol