| KoropYulyan a întrebat:

Imi palce mult de o fata si nu stiu cum sa-i zic sau sa aflu ca ma place e prima data cand simt asa ceva! Si nu stiu cum si ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| AlexandraIleana a răspuns:

Da stiu senzatia! Acum cateva zile mi s-a pus si mie pata pe un baiat si nu am stiut cum sa fac sa afle ca il plac si am vorbit cu o prietena care ii prietena si cu el si asa ne-a ajutat pe amandoi.Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu o prietena de aei sa te ajute. Sau poti sa ii dai like'uri pe facebook, sa-i lasi commuri si daca si ea te va placea totul vine de la sine.Succes:*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte ca, daca ea te place, va veni la tine si te va saruta, spunandu-ti ca esti marea ei iubire!

| KoropYulyan explică:

Mda nu-s deschis si cam hip-hop! Stiu tu ce fel de hip-hop (romanesc).